Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października rusza nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu teatralnego organizowanego w ramach XII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 pt."Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz". Plik z protokołem i informacjami na temat finału znajduje się w załączniku. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich artystycznym opiekunom.

Attachments:
Download this file (PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf)PROTOKÓŁ KONKURS TEATRALNY 2018.pdf[ ]407 kB