Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy link z adresami i telefonami warszawskich poradni psychologiczno – pedagogicznych gdzie można uzyskać wsparcie dla dzieci i młodzieży ukraińskiej:
Zachęcamy także rodziców, opiekunów i nauczycieli do obejrzenia filmu/szkolenia (udostępniony bezpłatnie przez firmę szkoleniową EKOTUR) pt. "Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?"
Допомога українським дітям та молоді | Wsparcie dzieci i młodzieży ukraińskiej

EDUKACJA.UM.WARSZAWA.PL