Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego w ramach ŚFMT odbędzie się 2 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 w MDK "Muranów".
ZAPISY GRUP SZKOLNYCH NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE TRWAJĄ. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Ho! Ho! Ho! Za nami spotkanie świąteczno-mikołajkowe, podczas którego uczestnicy zajęć MDK „Muranów” obejrzeli spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. „Anaruk w Grenlandii”, laureaci konkursu plastycznego „Pada śnieg” otrzymali dyplomy i nagrody, a obecny na spotkaniu Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom świąteczne prezenty.

• 1-6
  • 10-6