WAŻNE!!!
Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego w ramach ŚFMT odbędzie się 2 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 w MDK "Muranów".
ZAPISY GRUP SZKOLNYCH NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE TRWAJĄ. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
XV. LECIE ŚFMT - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU OKOLICZNOŚCIOWEGO
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszej strony na facebooku: MDK "Muranów"
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
STATUT MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty).
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Drodzy Uczestnicy,

zachęcamy Was do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 7 lutego 2023 r. w godz.: 14-17 w Collegium Civitas  w Pałacu Kultury i Nauki (Plac Defilad 1, aula A na XII piętrze). W załączeniu pismo p. Aleksandra Ferensa - Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz plakat informacyjny dot. konferencji.

 

 

Attachments:
Download this file (PogadaMY-plakat(1).jpg)PogadaMY-plakat(1).jpg[ ]690 kB
Spotkanie świąteczno-kolędowe w MDK "Muranów" odbyło się w dniu 22.12.2022 w miłej świątecznej atmosferze.
 
"Siądźmy dzisiaj razem i starzy i młodzi. Podzielmy się wszystkim w radości i zgodzie. Pieśni naszej echem, chlebem i uśmiechem.
Hej kolęda, kolęda!"
 
Radosnych i wspaniałych Świąt.

W dniu 9 grudnia 2022r. w Kinie Muranów odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursów literackiego i recytatorskiego, organizowanych w ramach XVII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście. Podczas wydarzenia młodzi artyści wystąpili w spektaklu poetyckim p.t. "Kobieta", a na widowni towarzyszyli im m.in. rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz jurorzy konkursów. Dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie oraz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.

Ho! Ho! Ho! Za nami spotkanie świąteczno-mikołajkowe, podczas którego uczestnicy zajęć MDK „Muranów” obejrzeli spektakl Teatru Blaszany Bębenek pt. „Anaruk w Grenlandii”, laureaci konkursu plastycznego „Pada śnieg” otrzymali dyplomy i nagrody, a obecny na spotkaniu Święty Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom świąteczne prezenty.

W piątek 2 grudnia, w siedzibie MDK, odbyło się uroczyste wręczenie statuetek oraz dyplomów laureatom i wyróżnionym w konkursie plastycznym "Moc przyjaźni. Wspólny świat, wspólny czas, wspólne przygody". Konkurs zorganizowany w ramach XVII edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów, skierowany był do uczniów śródmiejskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Statuetki Wen laureatom wręczył Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Pan Paweł Martofel. Na zakończenie imprezy finałowej zaproszeni goście obejrzeli nagrodzone i wyróżnione prace na wystawie pokonkursowej w galerii 4 Okna, w naszej placówce.
 

Drodzy Uczestnicy,

z radością publikujemy listę tegorocznych Laureatów konkursu plastycznego pt. "PADA ŚNIEG" (lista w załączniku). Uroczyste wręcznie nagród odbędzie się podczas imprezy świąteczno-mikołajkowej w dniu 14 grudnia 2022 r. (środa), w godz. 16.30-18.30.

Serdecznie Wam gratulujemy !!!

 

Attachments:
Download this file (LISTA NAGRODZONYCH.pdf)LISTA NAGRODZONYCH.pdf[ ]143 kB

W czasie przerwy świątecznej - w dniach: 27-30 grudnia 2022 r. - zapraszamy chętnych uczestników zpisanych na poszczególne zajęcia w naszym MDK-u, zgodnie z zamieszczonym w załączeniu planem zajęć. Pozostałe zajęcia nie odbędą się. Od dnia 2 stycznia 2023 r. zapraszamy na zajęcia zgodnie z planem obowiązującym w w czasie roku szkolnego poza okresem ferii świątecznych i zimowych.

W niedzielę 4.12.2022r. dzieci uczęszczające na zajęcia popołudniowe w MDK "Muranów" były na Poranku dla Małych Melomanów w Filharmonii Narodowej  w Warszawie. W czasie koncertu "W królestwie Trolli" opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele z MDK "Muranów". Wyjście zorganizował i zamówił bilety Pan Leszek Fąfara nauczyciel muzyki. Bilety zostały zakupione ze składek funduszu Rady Rodziców.