Szanowni Państwo, Uczestnicy Zajęć,
w imieniu Mazowieckiego Kuratorium Oświaty przekazujemy zaproszenie na
Noc Muzeów w Kuratorium Oświaty w Warszawie – 16 maja 2026! Treść zaproszenia publikujemy poniżej.
Noc Muzeów to doskonała okazja do spotkania się i porozmawiania przy herbacie z Mazowiecką Kurator Oświaty, przyjrzenia się pracy urzędu i bliższego poznania osób tutaj pracujących.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy, zabawy, dyplomy pamiątkowe oraz niespodzianki, ale również młodzież nie będzie się u nas nudzić!
Wśród uczestników kuratoryjnej Nocy Muzeów tradycyjnie przeprowadzimy losowanie z nagrodami.
W tym roku mamy dla Was moc atrakcji… i trochę nowości 😉
- Czy wiesz jak uzyskać Złoto Chemików ?
- Jak przygotować Chemiczne JOJO ?
- Jesteś ciekawa/y co kryminologia ma wspólnego z chemią ?
- Lubisz kreatywne prace plastyczne ?
- A może interesujesz się stylizacją i fryzjerstwem ?
O to wszystko zadbamy wspólnie z naszymi wspaniałymi Partnerami – Uczniami i Nauczycielami z Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie, Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie oraz Animatorami ze Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddziału Terenowego Warszawa-Ochota.
Obejrzyjcie mały przedsmak Nocy Muzeów w Kuratorium Oświaty:
https://kuratorium.waw.pl/noc-muzeow-2026-zapowiedz
Zapraszamy do zapisywania się:
https://www.kuratorium.waw.pl/s4/form/add877,NOC-MUZEOW-w-Kuratorium-Oswiaty-w-Warszawie.html
Spędźcie z nami to sobotnie popołudnie!
Do zobaczenia 😊