Szanowni Państwo, Uczestnicy Zajęć,

w imieniu Mazowieckiego Kuratorium Oświaty przekazujemy zaproszenie na

Noc Muzeów w Kuratorium Oświaty w Warszawie – 16 maja 2026! Treść zaproszenia publikujemy poniżej.

Noc Muzeów to doskonała okazja do spotkania się i porozmawiania przy herbacie z Mazowiecką Kurator Oświaty, przyjrzenia się pracy urzędu i bliższego poznania osób tutaj pracujących.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkursy, zabawy, dyplomy pamiątkowe oraz niespodzianki, ale również młodzież nie będzie się u nas nudzić!

Wśród uczestników kuratoryjnej Nocy Muzeów tradycyjnie przeprowadzimy losowanie z nagrodami.

W tym roku mamy dla Was moc atrakcji… i trochę nowości 😉

  •  Czy wiesz jak uzyskać Złoto Chemików ?
  • Jak przygotować Chemiczne JOJO ?
  • Jesteś ciekawa/y co kryminologia ma wspólnego z chemią ?
  • Lubisz kreatywne prace plastyczne ?
  • A może interesujesz się stylizacją i fryzjerstwem ?

O to wszystko zadbamy wspólnie z naszymi wspaniałymi Partnerami – Uczniami i Nauczycielami z Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie, Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie oraz Animatorami ze Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddziału Terenowego Warszawa-Ochota.

Obejrzyjcie mały przedsmak Nocy Muzeów w Kuratorium Oświaty:

https://kuratorium.waw.pl/noc-muzeow-2026-zapowiedz

Zapraszamy do zapisywania się:

https://www.kuratorium.waw.pl/s4/form/add877,NOC-MUZEOW-w-Kuratorium-Oswiaty-w-Warszawie.html

Spędźcie z nami to sobotnie popołudnie!

Do zobaczenia 😊