W dniu 22 maja 2026 r. z przyjemnością wręczyliśmy nagrody finalistom konkursu plastycznego „Jesteśmy cząstką przyrody”. Dziękujemy za udział w uroczystości i zapraszam do udziału w przyszłorocznej edycji tego ważnego dla kształtowania wrażliwości ekologicznej konkursu.









