Za nami uroczystość finałowa 33 ed. mazowieckiego konkursu Wydajemy Własną Książkę.
Tym razem spotkaliśmy się w Muzeum Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie,
po którym finalistów i osoby towarzyszące oprowadziła Dyrektor tej Placówki, Pani Agata Sobczak.

Dość chłodny wiatr nie przeszkodził wielu finalistom w skorzystaniu z oczywistej atrakcji, jaką był należący do terenu muzeum plac zabaw. Z kolei starsi uczestnicy mogli zachwycać się pięknem zielonego wzgórza z malowniczo ulokowaną na niej Placówką, do czego oprawę akustyczną zorganizowały żaby z lokalnego stawu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia za obecność i zapraszamy do zabawy w tworzenie książek w kolejnej edycji konkursu Wydajemy Własną Książkę!