Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
Wznowiliśmy prowadzenie zajęć. Procedury dot. udziału w zajęciach - zakładki: AKTUALNOŚCI i RADA RODZICÓW.
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Zapalone świece, zapach jabłek, wosku, tajemniczy nastrój oraz oczekiwanie na wieczór pełen wróżb i zabawy – tak można podsumować wrażenia, które towarzyszyły uczestnikom naszego RODZINNEGO SPOTKANIA ANDRZEJKOWEGO zorganizowanego
w ramach projektu artystyczno-edukacyjnego pt. „Mieszkam w Polsce”.

Dzieci, młodzież, rodzice i opiekunowie bawili się razem i był to bardzo wesoły wieczór. Warto zaznaczyć, że podejście uczestników spotkania do wróżb naznaczone było poczuciem humoru i zdrowym dystansem… jednak magia wieczoru sprawiała, że chcieliśmy choć trochę wierzyć w to, że w tych magicznych przepowiedniach jest cząstka prawdy.