W dniu 12 listopada 2021 r. (piątek) MDK będzie zamknięty.
Dnia 12 listopada 2021 r. (piątek) MDK "Muranów" będzie nieczynny.
W dniu 25 października 2021 r. zajęcia z j. angielskiego P. Danutą Koronowską są odwołane.
Zajęcia z Panem Leszkiem Fąfarą są odwołane do końca października 2021 r.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Regulaminy konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 800 605

Zapalone świece, zapach jabłek, wosku, tajemniczy nastrój oraz oczekiwanie na wieczór pełen wróżb i zabawy – tak można podsumować wrażenia, które towarzyszyły uczestnikom naszego RODZINNEGO SPOTKANIA ANDRZEJKOWEGO zorganizowanego
w ramach projektu artystyczno-edukacyjnego pt. „Mieszkam w Polsce”.

Dzieci, młodzież, rodzice i opiekunowie bawili się razem i był to bardzo wesoły wieczór. Warto zaznaczyć, że podejście uczestników spotkania do wróżb naznaczone było poczuciem humoru i zdrowym dystansem… jednak magia wieczoru sprawiała, że chcieliśmy choć trochę wierzyć w to, że w tych magicznych przepowiedniach jest cząstka prawdy.