WAŻNE!!!
Dnia 12 listopada 2019 r. (wtorek) zajęcia plastyczne z P. Elżbietą Kossakowską są odwołane.
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIV EDYCJI ŚFMT ZAMIESZCZONE SĄ ZAKŁADCE "ŚFMT".
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 080 222
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
Prosimy o zapoznanie się się z treścią znowelizowanego STATUTU MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty)
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Rodzinnie i patriotycznie” na uroczystość w dniu 14.11.19r. w czasie, której zostaną wręczone dyplomy i nagrody laureatom, których prace wybrało jury w składzie: Pani Dorota Szczocka, Pan Paweł Badura i Leszek Fąfara - przewodniczący i koordynator konkursu i uroczystości. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za prace i zapraszamy do udziału w następnych konkursach oraz do udziału w imprezie rodzinnej pt." Rodzinnie i patriotycznie" w MDK "Muranów" 14.11.2019r. od godz.17.00.

NAGRODY RÓWNORZĘDNE OTRZYMALI:

Hanna Skowrońska – pracownia p. E. Kossakowskiej

Radosław Krzyżewski – pracownia p. M. Rutkowskiej

Stanisław Kacprzak - pracownia p. M. Rutkowskiej

Krzysztof Drewniacki -  pracownia p. M. Rutkowskiej

Krzysztof Tajanowicz - pracownia p. E. Kossakowskiej

Gabriela Lenarczyk – pracownia p. P. Batury

Sonia Zaporska - pracownia p. P. Batury

Przemysław Skieresz - pracownia p. E. Kossakowskiej

Bruno Rusiniak - pracownia p. E. Kossakowskiej

Wiktoria Łukasiewicz - pracownia p. E. Kossakowskiej

Salomea Chaikovska - pracownia p. E. Kossakowskiej

Jan Werner – Malento - pracownia p. P. Batury

Aleksandra Gębska - pracownia p. P. Batury

Liliana Świst - pracownia p. E. Kossakowskiej

 Natalia Hortecka - pracownia p. E. Kossakowskiej

Berta Kolenda - pracownia p. E. Kossakowskiej

Weronika Wróblewska - pracownia p. E. Kossakowskiej

 Maja Chrząszcz – pracownia p. B. Neumann – Kochańskiej

Marianna Kasprzak - pracownia p. B. Neumann – Kochańskiej

Olga Skrzepińska - pracownia p. E. Kossakowskiej

Nikola Gajewska – pracownia p. D. Szczockiej

Amelia Rojecka - pracownia p. D. Szczockiej

Justyna Wilczyńska - pracownia p. D. Szczockiej

Matylda Porembska - pracownia p. D. Szczockiej

Mia Dietrich - pracownia p. D. Szczockiej