W dniu 12 listopada 2021 r. (piątek) MDK będzie zamknięty.
Dnia 12 listopada 2021 r. (piątek) MDK "Muranów" będzie nieczynny.
W dniu 25 października 2021 r. zajęcia z j. angielskiego P. Danutą Koronowską są odwołane.
Zajęcia z Panem Leszkiem Fąfarą są odwołane do końca października 2021 r.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Regulaminy konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego ŚFMT 2021/2022 - znajdziecie w zakładkach: ŚFMT i konkursy.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 800 605

Procedura postępowania obowiązująca w MDK „MURANÓW” IM. C. K. NORWIDA w sytuacji próby odebrania dziecka przez rodzica/prawnego opiekuna podejrzanego o bycie pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

Prosimy o zapoznanie sę z treścią załączonego dokumentu.