W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczestnicy zajęć,

szukacie profesjonalnego wsparcia, konsultacji psychologicznej, pedagogicznej ? Zachęcamy do kontaktu z wysokiej klasy specjalistami z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 12 przy ul. Dzielnej 1 A, z którą współpracujemy. Można kontaktować się bezpośrednio z Poradnią lub za naszym pośrednictwem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PPP nr 12: www.ppp12.waw.pl.