KONKURS TEATRALNY W RAMACH XIII EDYCJI ŚFMT 2018/2019 - NA ZGŁOSZENIA GRUP TEATRALNYCH CZEKAMY DO 1 MARCA !!! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.
Dnia 13 marca 2019 r. zajęcia z ceramiki z Bernadettą Neumann-Kochańską są odwołane.
Sekretariat czynny: pon. 9:00-17:00, wt. 8:00-16:00, śr. 9:00-18:00, czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-15:00.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"

Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczestnicy zajęć,

szukacie profesjonalnego wsparcia, konsultacji psychologicznej, pedagogicznej ? Zachęcamy do kontaktu z wysokiej klasy specjalistami z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 12 przy ul. Dzielnej 1 A, z którą współpracujemy. Można kontaktować się bezpośrednio z Poradnią lub za naszym pośrednictwem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PPP nr 12: www.ppp12.waw.pl.