W dniach: 19-23 września 2022 r. zajęcia komputerowe z p. Martą Rutkowską są odwołane.
ZAPRASZAMY RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28 WRZEŚNIA 2022 R. (ŚRODA), GODZ. 17.00.
PRÓBNA EWAKUACJA ODBĘDZIE SIĘ 7 PAŹDZIERNIKA 2022 R. (PIĄTEK) O GODZ. 16.00 - ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.
ZAPISY GRUP SZKOLNYCH NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE ROZPOCZĘTE. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego

ul. Łazienkowska 7