W dniach: 19-23 września 2022 r. zajęcia komputerowe z p. Martą Rutkowską są odwołane.
ZAPRASZAMY RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28 WRZEŚNIA 2022 R. (ŚRODA), GODZ. 17.00.
PRÓBNA EWAKUACJA ODBĘDZIE SIĘ 7 PAŹDZIERNIKA 2022 R. (PIĄTEK) O GODZ. 16.00 - ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.
ZAPISY GRUP SZKOLNYCH NA ZAJĘCIA WARSZTATOWE ROZPOCZĘTE. SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA DLA GRUP SZKOLNYCH.
Zapraszamy do oglądania filmów poświęconych 70 leciu MDK "Muranów" i MDK "Łazienkowska" (zakładka: MDK/HISTORIA).
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego w roku 2022 zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
Deklaracja dostępności MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI/DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI, MDK/DOKUMENTY oraz na stronie BIP.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2022/23: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA: 800 121 212.

Drodzy Uczestnicy, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpiecznego pobytu dzieci i młodzieży na terenie placówki przypominamy, że wszelkie spostrzeżenia, sygnały i uwagi, które pomogą nam podnieść poziom bezpiecznego pobytu uczestników naszych zajęć w naszej placówce, możecie zgłaszać (również anonimowo) za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie w zakładce "KONTAKT" lub pocztą elektroniczną na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Korespondencję należy oznaczyć dopiskiem "BEZPIECZEŃSTWO". Rodziców/Opiekunów chcących poznać procedury bezpieczeństwa obowiązujące w placówce zapraszamy do kontaktu z sekretariatem i dyrekcją. Przypominamy również, że o najważniejszych telefonach kontaktowych w razie potrzeby skorzystania z pomocy i wsparcia wyspecjalizowanych instytucji (ważne telefony poniżej). Zachęcamy także do odwiedzenia strony:https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/.

Rzecznik Praw Dziecka22 583 66 00

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12, ul. Dzielna 1A22 636 66 99; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ministerstwo Edukacji Narodowej –
Departament Wychowania i Kształcenia Integracyjnego - 22 34 74 228

Ośrodek Rozwoju Edukacji – Wydział Wychowania i Profilaktyki - 22 570 83 38

Infolinia dla nauczycieli i rodziców - 800 100 100

Infolinia dla uczniów - 116 111

Telefon alarmowy (policja, pogotowie, straż poż.) 112

Wakacyjny Telefon Zaufania dla Młodzieży - 507 832 741 (swoje problemy mogą tam zgłosić również dorośli, pracujący na co dzień z młodymi ludźmi. Telefon jest czynny codziennie (do 31 sierpnia), w godz. 19-21.