WAŻNE!!!
Dnia 12 listopada 2019 r. (wtorek) zajęcia plastyczne z P. Elżbietą Kossakowską są odwołane.
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO XIV EDYCJI ŚFMT ZAMIESZCZONE SĄ ZAKŁADCE "ŚFMT".
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 080 222
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.
BEZPIECZEŃSTWO NA TERENIE PLACÓWKI - WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH OPIEKUNÓW W ZAKŁADCE "MDK/WSPÓŁPRACA"
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
Prosimy o zapoznanie się się z treścią znowelizowanego STATUTU MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty)
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Nasze propozycje dla dzieci i młodzieży w czasie ZIMY W MIEŚCIE obejmują, jak co roku: 1) warsztaty interdyscyplinarne dla zorganizowanych grup szkolnych (nasi nauczyciele przygotowują je dwa razy w roku  specjalnie dla zorganizowanych grup dzieci uczestniczących w akcji w śródmiejskich szkołach) oraz 2) zajęcia specjalistyczne w pracowniach otwartych dla uczestników indywidualnych (plastyka, ceramika, teatr, taniec, muzyka, komputery, zajęcia językowe). Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli do udziału w akcji „ZIMA W MIEŚCIE 2020”.

WARSZTATY DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP SZKOLNYCH:

Zapisy przyjmujemy telefonicznie (22 635 01 40; 22 635 82 85; +48 723 244 930) lub osobiście od nauczycieli/koordynatorów w szkołach prowadzących akcję. 

I tydzień (wt.-pt.): 11-14 lutego 2020 r.

  • „ZIMOWE BAŚNIE” – zajęcia multimedialno-muzyczne
  • „TEATR TAŃCA” – zajęcia teatralno-taneczne

II tydzień (pn.-pt.): 17-21 lutego 2020 r.

  • "NIESAMOWITA WYPRAWA DOOKOŁA ŚWIATA" - zajęcia edukacyjno-plastyczne

ZAJĘCIA DLA UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNYCH - ROZKŁAD NA DWA TYGODNIE FERII (11 - 21 LUTEGO 2020 r.):

W ramach otwartych pracowni specjalistycznych zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież na zajęcia: plastyczne, ceramiczne, muzyczne, taneczne, teatralne, komputerowe, z języka polskiego i języka angielskiego oraz z rysunku i malarstwa. Niepełnoletnich uczestników zapisują rodzice lub prawni opiekunowie bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć w wybranym dniu u nauczyciela prowadzącego. Pełnoletni uczestnicy zapisują się osobiście. Uprzejmie prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia na zmianę. Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, których wykaz znajduje się w tabeli poniżej.

Pracownie otwarte w pierwszym tygodniu ferii: 10-14 lutego 2020 r.

poniedziałek - 10.02 wtorek - 11.02 środa - 12.02 czwartek - 13.02 piątek - 14.02
Grafika komputerowa
Marta Rutkowska
11.30 - 13.05
pracownia komputerowa,        III p.
Grafika komputerowa
Marta Rutkowska
12.30 - 14.05
pracownia  komputerowa,        III p.
Grafika komputerowa
Marta Rutkowska
12.30 - 14.05
pracownia  komputerowa,        III p.
Grafika komputerowa
Marta Rutkowska
12.30 - 14.05
pracownia komputerowa, III p.
Grafika komputerowa
Marta Rutkowska
12.30 - 14.05
pracownia komputerowa,        III p.

Taniec
Klara Dłużniewska  -Białczyk
12.30 -15.45 sala widowiskowa, II p.

Rysunek i malarstwo dla dzieci i nastolatków  Elżbieta Kossakowska      12.30 - 15.45    pracownia plastyczna, III p.

Ceramika Bernadetta Neumann-Kochańska          12.30 - 15.45 pracownia plastyczna, III p.

 

Język angielski          -"Przedpołudnie z filmem"                Danuta Koronowska  11.00 - 14.15          czytelnia, III p. Taniec
Klara Dłużniewska -Białczyk
12.30 - 15.45 
sala widowiskowa,   II p.

 

Teatr - "Na scenie..."
Joanna Oleś
12.30 - 15.45          sala widowiskowa,  II p. 

Taniec
Klara Dłużniewska -Białczyk
12.30 -15.45 sala widowiskowa, II p.
Teatr - "Na scenie..."
Joanna Oleś
12.30 - 14.05          sala widowiskowa, II p. 
Rysunek i malarstwo dla dzieci i nastolatków  Elżbieta Kossakowska      12.30 - 16.40    pracownia plastyczna, III p.
 

Język angielski          -"Przedpołudnie z filmem"                Danuta Koronowska          11.00 - 14.15          czytelnia, III p.

  Zajęcia muzyczne  Leszek Fąfara            13.00-14.35  pracownia muzyczna, II p.  
 

Zajęcia muzyczne Leszek Fąfara    13.00-14.35            pracownia muzyczna, II p.

     
Pracownie otwarte w drugim tygodniu ferii: 17 - 21 lutego 2020 r.
poniedziałek - 17.02 wtorek - 18.02 środa - 19.02 czwartek - 20.02 piątek - 21.02
Plastyka
Dorota Szczocka
12.30 - 15.45
pracownia plastyczna, III p.

Rysunek i malarstwo dla dzieci i nastolatków            Elżbieta Kossakowska    12.30 - 15.45    pracownia plastyczna, III p.

Rysunek i malarstwo dla młodzieży            Olga Lubacz            11.00 - 14.15        pracownia malarska, IV p. "Zabawy ze sztuką"    -zajęcia interdyscyplinarne
Dorota Szczocka
12.30 - 14.05
pracownia plastyczna, III p.
Rysunek i malarstwo dla dzieci i nastolatków  Elżbieta Kossakowska    12.30 - 16.40    pracownia plastyczna, III p

 

Rysunek i malarstwo dla młodzieży            Olga Lubacz            11.00 - 14.15        pracownia malarska, IV p.   "Zaczarowany papier"-zajęcia z papieroplastyki
Paweł Batura
12.30 - 14.05
pracownia rysunku i malarstwa, IV p.

Rysunek i malarstwo dla młodzieży            Olga Lubacz            11.00 - 14.15        pracownia malarska, IV p.