WAŻNE!!!
W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH W MDK "MURANÓW" - kontakt: iod@mos3.pl
Prosimy o zapoznanie się się z treścią znowelizowanego STATUTU MDK "MURANÓW" (zakładka MDK/Dokumenty)
Współpracujemy z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNĄ NR 12 przy ul. Dzielnej 1A (szczegóły w zakładce MDK/WSPÓŁPRACA)

  

  

  

  

  

A- A A+

plastyka

rysunek nastolatki

rysunek młodzież

ceramika

muzyka

taniec

teatr

angielski

humanistyczne

komputery

szkolne

śfmt

rekrutacja

konkursy

galerie

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zajęć przygotowanych przez nas w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2018" (tabele z rozkładami zajęć na I i II tydzień znajdują się w załącznikach). Zajęcia tradycyjnie odbywać się będą przez pierwsze dwa tygodnie wakacji (od 25.06 do 06.07.2018 r.). Przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla zorganizowanych grup uczestników (zapisy przyjmujemy od koordynatorów akcji w placówkach organizujących dzienny pobyt dzieci i młodzieży w ramach akcji "LATO W MIEŚCIE 2018"). W godzinach popołudniowych zapraszamy uczestników indywidualnych, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach specjalistycznych w ramach pracowni otwartych*.

* Każdy uczestnik zapisany na dowolną formę zajęć popołudniowych w roku szkolnym 2017/2018 w MDK "Muranów" może bez dodatkowych formalności uczestniczyć w wybranych zajęciach odbywających się w ramach popołudniowych pracowni otwartych podczas akcji "Lato w mieście" w naszym MDK-u. Chęć uczestnictwa w zajęciach należy zgłosić jedynie nauczycielowi prowadzącemu przed rozpoczęciem wybranych zajęć.

Dzieci i młodzież, którzy nie są uczestnikami żadnych zajęć popołudniowych w naszej placówce w tym roku szkolnym, a zechcą uczestniczyć w wybranych zajęciach podczas akcji "Lato w mieście", proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu - najpóźniej do dnia 22 czerwca 2018 r. w celu wypełnienia karty uczestnika zajęć w otwartej pracowni. W przypadku uczestników niepełnoletnich, kartę wypełnia rodzic lub opiekun prawny.