Zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21 ruszają 24 sierpnia 2020 r.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)..
Wznowiliśmy prowadzenie zajęć. Procedury dot. udziału w zajęciach - zakładki: AKTUALNOŚCI i RADA RODZICÓW.
W CZASIE PRZERWY WAKACYJNEJ SEKRETARIAT DLA INTERESANTÓW CZYNNY W GODZ. : 9.00-15.00
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

LATO W MIEŚCIE 2020

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI I MŁODZIEŻ - ZAPISANE I NIEZAPISANE NA ZAJĘCIA W NASZEJ PLACÓWCE - DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE 2020", KTÓRE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W CZASIE DWÓCH PIERWSZYCH TYGODNI WAKACJI W RAMACH TZW. OTWARTYCH PRACOWNI SPECJALISTYCZNYCH. SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAJĘĆ ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ W ROZBICIU NA 1 I 2 TYDZIEŃ WAKACJI:

• ZAŁ. NR 1 - PLAN ZAJĘĆ W I TYGODNIU WAKACJI: 29.06-03.07.2020
  • ZAŁ. NR 2 - PLAN ZAJĘĆ W II TYGODNIU WAKACJI: 06.07-10.07.2020

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA? - KROK PO KROKU:

1. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z NASZĄ PROCEDURĄ WEWNĘTRZNĄ, KTÓRA DOTYCZY ORGANIZACJI PRACY W CZASIE PANDEMII (ZAKŁADKA: AKTUALNOŚCI) - dotyczy wszystkich kandydatów chętnych do udziału w zajęciach;
  2. RODZIC/OPIEKUN PRAWNY/ UCZESTNIK PEŁNOLETNI ZGŁASZA TELEFONICZNIE W SEKRETARIACIE CHĘĆ UDZIAŁU W WYBRANYCH ZAJĘCIACH NAJPÓŹNIEJ 30 MIN. PRZED ICH ROZPOCZĘCIEM - dotyczy wszystkich kandydatów chętnych do udziału w zajęciach;
  3. WYPEŁNIĆ KARTĘ UCZESTNIKA - można wypełnić w domu lub przed rozpoczęciem zajęć (ZAŁ. NR 3) - dotyczy kandydatów nowych/niezapisanych na zajęcia w trakcie roku szkolnego;
  4. PODPISAĆ KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ DOT. OCHRONY DANYCH (ZAŁ. NR 4) - dotyczy kandydatów nowych/niezapisanych na zajęcia w trakcie roku szkolnego;
  5. ZAPISANY UCZESTNIK  ZGŁASZA SIĘ NA ZAJĘCIA. (Prosimy, aby dzieci miały ze sobą: maseczki lub inne środki ochrony osobistej zasłaniające usta i nos oraz obuwie na zmianę).