ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28.09.2020 r., godz. 15.00.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
W dniach: 22 i 25 września 2020 r. (wtorek i piątek) zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży z P. Olgą Lubacz nie odbędą się.
PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Jak co roku wybieramy się wraz z projektem "Nie ma muru na Muranowie" do kolejnego kraju, aby poznać jego mieszkańców, którzy jak się okazuje przybywają również do Polski.
Warto ich poznać i zrozumieć. Zatem zaczynamy.
Odpowiedz na pięć zagadek podanych na planszach. Znajdź właściwe odpowiedzi, po czym wyślij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wszystkie maile Pani Dorota odpowie.
Czekają miłe nagrody dla osób, które poprawnie odpowiedzą na 4 lub 5 zagadek.
Attachments:
Download this file (Pytania_konkursowe.pdf)Pytania_konkursowe.pdf[ ]555 kB