ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28.09.2020 r., godz. 15.00.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
W dniach: 22 i 25 września 2020 r. (wtorek i piątek) zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży z P. Olgą Lubacz nie odbędą się.
PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Drogie dzieci. Za oknem już wiosna i jak co roku zaczęli się pojawiać nowi śpiewający lokatorzy drzew i zarośli. To ptaki.

Narysujcie a najlepiej namalujcie lub wyklejcie z kolorowych bibułek i papierów Rajskiego ptaka!

A dla odważnych: robimy naszego rajskiego ptaka z malowanych pudełek, rolek po papierze lub serwetek (piórka).

Nastolatkowie mogą wykonać ten sam temat ale na możliwie największym formacie.

Dodatkowo proszę o studia rysunkowe przedmiotów, które was otaczają z uwzględnieniem cieniowania.

Szkolimy dalej zdolność obserwacji, nasze umiejętności rysunkowe oraz wyobraźnię.

A zatem wszystkie ręce na pokład i miłej zabawy!

Czekam na zdjęcia prac i kontakt na adres: