ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE OFERT NASZYCH WARSZTATÓW DLA SZKÓŁ - 11 WRZEŚNIA 2021 (SOBOTA), W GODZ.: 11-13.
GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, W GODZ.: 8.00-16.00.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE" Z P. ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.

Tym razem przygotowałam dla Was nowe zadania znajdujące się na stronach:

https://learningapps.org/watch?v=pw1hzfq0k20 https://learningapps.org/watch?v=po1qr9s3520

Jest tam kilka zagadek związanych z bohaterami naszych zajęć– Albrechtem Dürerem, Witem Stwoszem, Caravaggiem, Bernardem Bellottem Canalettem i Paulem Klee. Pobawcie się w dopasowanie dzieła do autora.

Oprócz tego zachęcam do wykonania zadania plastycznego w stylu Paula Klee. Narysujcie miasteczko złożone z prostych figur geometrycznych – trójkątów, kwadratów, prostokątów, zostawiając pomiędzy nimi białe szerokie ramki (tak jak na zdjęciu). Pokolorujcie kształty kredkami pastelowymi (także ramki białą kredką), po czym pomalujcie całość farbą akwarelową lub tuszem (tak jak na zdjęciu). Pozdrawiam ciepło. Dorota Szczocka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.