ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE OFERT NASZYCH WARSZTATÓW DLA SZKÓŁ - 11 WRZEŚNIA 2021 (SOBOTA), W GODZ.: 11-13.
GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, W GODZ.: 8.00-16.00.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE" Z P. ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.

Potrzebne będą:

· biała techniczna kartka A3 lub A4

· ołówek i gumka lub cienkopis

· kredki ołówkowe, akwarelowe lub akwarele

· przedmiot z twojego domu, który ma ciekawy kształt (może to być np. temperówka, nożyczki, widelec, szczotka do włosów, tubka pasty do zębów, klucze, ładowarka do telefonu i wiele innych)

Przepis na pracę:

· Przyjrzy się wybranemu przez siebie przedmiotowi i zastanów się, z której strony wygląda najciekawiej.

· Zakomponuj swoją pracę tak, aby przedmiot zajmował na kartce dużo miejsca. To on będzie głównym bohaterem.

· Ołówkiem lub cienkopisem rysuj przedmiot dokładnie mu się przyglądając. Możesz dodać trochę koloru.

· Kiedy rysunek przedmiotu będzie gotowy, dorysuj wokół niego małe zwierzęta, samochody, budynki lub ludzi. Możesz użyć kredek czy farb, możesz pozostać przy ołówku albo cienkopisie.

· Stwórz dziwny świat, w którym zwykły mały przedmiot z twojego domu będzie wydawał się ogromny a budynki ludzie i zwierzęta malutkie.

· Wyobraź sobie, że wielki przedmiot jest elementem krajobrazu, dziwnym pomnikiem, budowlą a może statkiem kosmitów.

Przyjemnej pracy!