ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI DO UDZIAŁU W GIEŁDZIE OFERT NASZYCH WARSZTATÓW DLA SZKÓŁ - 11 WRZEŚNIA 2021 (SOBOTA), W GODZ.: 11-13.
GODZINY PRACY SEKRETARIATU W CZASIE WAKACJI: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, W GODZ.: 8.00-16.00.
ZAJĘCIA PLASTYCZNE W RAMACH AKCJI "LATO W MIEŚCIE" Z P. ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
OD DNIA 21 CZERWCA (PONIEDZIAŁEK) ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.

Nauczyciel Elżbieta Kossakowska

Zajęcia Plastyka dla najmłodszych dla dzieci w wieku 5-11 lat

Tytuł pracy Domek na drzewie.

Technika wykonania pracy rysunkowa, pastel

Każdy z nas marzył o domku na drzewie zatem teraz możecie przenieść swoje marzenia na papier. Mogą to być domki dla was lub dla skrzatów, elfów, wiewiórek i ptaków.

Narysujcie swoje domki i pokolorujcie. Dalszą formą pracy może być makieta z rolek po papierze kuchennym( pień drzewa), oraz pudełek po serkach topionych(domek na drzewie).

• d1
  • d2