W DNIACH: 22 - 29 STYCZNIA 2021 SEKRETARIAT BĘDZIE NIECZYNNY.
W DNIACH: 19 i 22 STYCZNIA 2021 r. (WTOREK i PIĄTEK) ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z PANIĄ ELŻBIETĄ KOSSAKOWSKĄ SĄ ODWOŁANE.
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że MDK nie przeszedł na zdalny tryb nauczania i zajęcia w placówce odbywają się w trybie stacjonarnym.
Od 20 października wystartowały nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Nauczyciel Elżbieta Kossakowska

Zajęcia Plastyka dla najmłodszych dla dzieci w wieku 5-11 lat

Tytuł pracy Domek na drzewie.

Technika wykonania pracy rysunkowa, pastel

Każdy z nas marzył o domku na drzewie zatem teraz możecie przenieść swoje marzenia na papier. Mogą to być domki dla was lub dla skrzatów, elfów, wiewiórek i ptaków.

Narysujcie swoje domki i pokolorujcie. Dalszą formą pracy może być makieta z rolek po papierze kuchennym( pień drzewa), oraz pudełek po serkach topionych(domek na drzewie).

• d1
  • d2