PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA - OD 25 MAJA - PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z SEKRETARIATEM W GODZ. 8.00-16.00.
Dnia 25 maja 2020 r. (poniedziałek) wznawiamy nasze zajęcia. Procedury dotyczące udziału w zajęciach znajdują się w zakładkach: AKTUALNOŚCI i RADA ROD
W dniach: 18-22 maja 2020 r. zajęcia w MDK-u są zawieszone. Wznawiamy działalność od 25 maja 2020 r. (poniedziałek).
KONKURS PLASTYCZNY PT. "ZACHWYCENI KRAJOBRAZEM I KULTURĄ UKRAINY" ROZSTRZYGNIĘTY. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W ZAKŁADKACH: AKTUALNOŚCI I MDK/KONKURSY
Zapraszamy do udziału w konkursie multimedialnym pt. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Warszawa” - IX edycja. Konkurs realizujemy zdalnie !!!
SEKRETARIAT CZYNNY W GODZ. : 8.00-16.00
WAŻNE!!! II etap rekrutacji: przyjmowanie wniosków od nowych kandydatów na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 trwa w dniach: 15 maja - 2 czerwca. Szcze
PROPOZYCJE ZAJĘĆ W DOMU W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA-INNE-PROJEKTY
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)
PROPOZYCJE CIEKAWYCH ZAJĘĆ, ZABAW, KONKURSÓW ITP. NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ ZNAJDZIECIE W ZAKŁADKACH: "ZAJĘCIA/INNE/PROJEKTY" I W "AKTUALNOŚCIACH".
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z KOMUNIKATEM GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO (zakładka AKTUALNOŚCI).
XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.

Obejrzyj krótki film animujący obrazy młodego Bernarda Bellotta Canaletta:

Oto mamy okazję przenieść się do Wenecji z połowy XVIII wieku, czyli prawie 300 lat temu. Widzimy na nich słynny Ponte dei Sospiri (Most Westchnień), Grand Canal (Kanał Główny), Prigioni Nuove (Nowe Więzienie). Czy dostrzegasz, co robią ludzie na tych obrazach i kim są? Postaraj się ich wymienić.

A może widzisz zwierzątko, które ukryło się pomiędzy ludźmi? Kto to?

Miłej zabawy.

Dorota Szczocka