ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA ZEBRANIE RADY RODZICÓW - 28.09.2020 r., godz. 15.00.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
W dniach: 22 i 25 września 2020 r. (wtorek i piątek) zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży z P. Olgą Lubacz nie odbędą się.
PRÓBNA EWAKUACJA W PLACÓWCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021: 7 PAŹDZIERNIKA 2020 (ŚRODA), GODZ. 17.00.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMINY KONKURSÓW XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONE SĄ W ZAKŁADCE: ŚFMT (plastyczny/literacki/recytatorski/teatralny)
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Wykonajcie rysunki dłoni i stóp.

Rysujcie z obserwacji swoje dłonie i stopy w różnych pozycjach.

Jeśli macie taką możliwość, poproście o pozowanie kogoś z domowników.

Pamiętajcie o zasadzie „od ogółu do szczegółu”. Najpierw budujcie bryłę, potem dzielcie ją na mniejsze elementy.

Do kolejnych rysunków użyjcie różnych narzędzi (ołówek, węgiel, marker, cienkopis, tusz, farba).

Aby nauczyć się poprawnie rysować dłonie oraz stopy, trzeba wykonać naprawdę dużo ćwiczeń, szkiców. Rysujcie, rysujcie, rysujcie – w końcu się uda!