W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

W TYM ROKU SZKOLNYM REALIZUJEMY TRZY PROJEKTY:

• PROJEKT ARTYSTYCZNO-EDUKACYJNY "MIESZKAM W POLSCE" (IV EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "NIE MA MURU NA MURANOWIE" (IX EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "TEATRALNA AKADEMIA LICEALISTY" (III EDYCJA)

WSPIERAMY:

• "IQ - INDEKS KULTURALNY" - PROGRAM WPEK-U (WARSZAWSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI KULTURALNEJ). MDK "Muranów" jest placówką biorącą aktywny udział w programie. Szczegóły znajdziecie na stronie WPEK-u (link do strony www WPEK-u znajdziecie poniżej).