Dnia 20 września 2019 r. zajęcia z rysunku dla młodzieży z Panią Olgą Lubacz są odwołane.
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

W TYM ROKU SZKOLNYM REALIZUJEMY TRZY PROJEKTY:

• PROJEKT ARTYSTYCZNO-EDUKACYJNY "MIESZKAM W POLSCE" (V EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "NIE MA MURU NA MURANOWIE" (X EDYCJA)
  • PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY "TEATRALNA AKADEMIA LICEALISTY" (IV EDYCJA)

WSPIERAMY:

• "IQ - INDEKS KULTURALNY" - PROGRAM WPEK-U (WARSZAWSKIEGO PROGRAMU EDUKACJI KULTURALNEJ). MDK "Muranów" jest placówką biorącą aktywny udział w programie. Szczegóły znajdziecie na stronie WPEK-u (link do strony www WPEK-u znajdziecie poniżej).