W dniach: 4 - 10 maja 2021 r. zajęcia z Panem Leszkiem Fąfarą są odwołane.
DNIA 5 MAJA, GODZ.12.00 - START ZAPISÓW NA ZAJĘCIA W N. ROKU SZKOL. ETAP DLA CHCĄCYCH KONTYNUOWAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ OBECNIE.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
INFORMUJEMY, ŻE W MDK-U W DNIACH: 20.03 -18.04.2021 PRACUJEMY NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH.
DNIA 31 MARCA 2021 r. ZAMKNIĘTY ZOSTAŁ ETAP ZAPISÓW UCZESTNIKÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM PAMIĘCI CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że w MDK zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT

Już za miesiąc Dzień Atrakcji "Poznaj Indie" w ramach XI edycji projektu edukacyjno-kulturowego  „Nie ma muru na Muranowie”
 pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy.

Wydarzenie dedykowane jest dzieciom i młodzieży uczęszczającym na zajęcia w MDK "Muranów".
Więcej informacji znajduje się na plakatach:

• Indie_1-1
  • Indie_2

PROJEKT EDUKACYJNO-KULTUROWY „NIE MA MURU NA MURANOWIE”  pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy REALIZOWANY jest w MDK „MURANÓW” im. C.K. Norwida w Warszawie.

ADRESAT PROJEKTU:

„NIE MA MURU NA MURANOWIE" to projekt edukacyjno-kulturowy skierowany do dzieci, młodzieży, rodziców i opiekunów uczestników zajęć naborowych (popołudniowych) w Młodzieżowym Domu Kultury „Muranów” im. C. K. Norwida w Warszawie oraz do dzieci i młodzieży z placówek szkolnych i pozaszkolnych z terenu Dzielnicy Śródmieścia m.st. Warszawy, ich opiekunów merytorycznych.

IDEA PROJEKTU:

Ideą przewodnią przedsięwzięcia jest propagowanie tolerancji wobec przedstawicieli innych narodów, mniejszości narodowych związanych z teraźniejszością i przeszłością Warszawy, Polski. Projekt rokrocznie dotyczy innego narodu. Podejmowane są próby omówienia różnorodnych narodowości, także tych z którymi łączą nas-Polaków niekiedy niełatwe relacje, czy historyczne zaszłości. Aktywności realizowane w ramach projektu mają przełamywać stereotypy i wzbogacać wiedzę. Dzieje się to po przez wielorakie działania animacyjne, które aktywizują młodych Polaków, ich rodziców, opiekunów.

REALIZATORZY PROJEKTU:

Koordynatorzy poszczególnych etapów projektu oraz wszyscy nauczyciele.

CZAS REALIZACJI PROJEKTU:

Cały rok szkolny.

FORMY REALIZACJI PROJEKTU:

Imprezy, spotkania rodzinne, konkursy, wystawy, koncerty, wycieczki, wernisaże, festyny.