Wyniki konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT zamieszczone są na naszej stronie w zakładce ŚFMT i na stronie Śródmiejskiej Edukacji.
"RODZINNIE I PATRIOTYCZNIE" - wspólne świętowanie 100-lecia niepodległości :14 listopada (środa) - 16.30
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2018/2019

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół śródmiejskich.

TEMAT:

Kiedy tworzę… czuję się wolny!"

KATEGORIE WIEKOWE:

• klasy I-III szkoły podstawowej
  • klasy IV-VI szkoły podstawowej
  • klasy VII-VIII szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum
  • szkoły ponadpodstawowe

TECHNIKA I FORMAT PRAC:

• technika dowolna: ołówek, węgiel (zabezpieczony fiksatywą), kredki, pastel (zabezpieczony fiksatywą), farby: akwarela, akryl, gwasz, tempera, olej, batik, techniki graficzne (bez grafiki komputerowej), kolaż (bez materiałów sypkich jak piasek czy ziarna), komiks (na jednej stronie)
  •  format prac: od A4 do B2

Proszę zadbać o właściwy transport prac! Prace zrolowane, złożone, pogniecione,  jak również oprawione nie będą przyjmowane. Nie przyjmujemy prac trójwymiarowych.

TERMINY:

• Podpisane prace plastyczne wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia (nie przyklejoną do pracy) należy składać do dnia 26 października 2018 r. bezpośrednio w sekretariacie MDK „Muranów”, ul. Stawki 10, 00-178 Warszawa w godzinach 9.00 – 16.00. Proszę sprawdzić w obecności sekretarki zgodność prac z listą zgłoszeń.
  • Wstępny przegląd prac powinien być dokonany w szkole.
  • Informacje o konkursie i nagrodzonych autorach dostępne będą na stronach internetowych: Dzielnicy Śródmieścia i Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” od 15 listopada 2018 r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród w postaci statuetek odbędzie się podczas uroczystego podsumowania tegorocznego „Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów” dnia 30 listopada 2018 r. w siedzibie MDK „Muranów”, ul. Stawki 10 o godzinie 11.00.

WYMAGANIA KONKURSOWE:

• uczestnik konkursu może zgłosić od 1 do 2 prac;
  • nie przyjmujemy prac zbiorowych;
  • każda praca na odwrocie musi zawierać czytelne dane: tytuł, imię i nazwisko autora, kategorię wiekową, typ oraz nazwę i adres szkoły (pieczątka), imię i nazwisko opiekuna/ nauczyciela;
  • załączona karta zgłoszeniowa powinna być wypełniona czytelnie drukowanymi literami.
  • uczestnik konkursu, a w przypadku uczestników niepełnoletnich ich rodzic, prawny opiekun, wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie, tj. udostępnianie w materiałach informacyjnych MDK „Muranów” prac nadesłanych na konkurs (w całości lub w fragmentach),w celach promowania działalności MDK „Muranów”.*

KRYTERIA OCENY PRAC KONKURSOWYCH:

• zgodność z tematem;
  • interpretacja własna tematu;
  • walory artystyczne;
  • kompozycja;
  • warsztat pracy – swoboda posługiwania się wybranymi techniskami.

UWAGA! Nadesłanie pracy jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków niniejszego regulaminu.

KOORDYNATOR KONKURSU:

Olga Lubacz

Tel/fax 22 635-82-85, tel. Centr. 22 635-01-40

strona: www.mdk-muranow.waw.pl

* Organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania imprezy, a powstały materiał będzie wyłącznie własnością organizatora.

Attachments:
Download this file (sfmt19kzglplast.pdf)sfmt19kzglplast.pdf[ ]163 kB