XII edycja konkursu pt. "Młody Ilustrator" rozstrzygnięta. Wyniki publikujemy w AKTUALNOŚCIACH i w zakładce KONKURSY.
PLAN ZAJĘĆ W CZASIE FERII ("ZIMA W MIEŚCIE 2020") ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ZAJĘCIA/INNE/ZIMA W MIEŚCIE.
Zapraszamy uczniów śródmiejskich szkół i placówek oświatowych do udziału w konkursie teatralnym w ramach ŚFMT 2019/2020. Szczegóły w zakładce "ŚFMT".
Zapisy telefoniczne na bezpłatne zajęcia warsztatowe 2019/2020 dla grup szkolnych trwają. Zapraszamy.

Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów 2019/2020

KONKURS RECYTATORSKI