W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

W dniach 6-9 listopada 2017r. na scenie Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” występowali młodzi recytatorzy. W ramach przesłuchań w Konkursie Recytatorskim Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017/2018 odbyło się 11 spotkań poetyckich, podczas których wystąpiło ponad 200 uczniów śródmiejskich szkół. Przez trzy dni aktor Józef Mika prowadził dla uczniów szkół podstawowych mini warsztaty emisji głosu, których zadaniem było również ośmielenie młodych artystów. Po każdym ze spotkań jurorzy – Jolanta Żółkowska, Józef Mika, Paweł Ferens, Alicja Kuszewska, Joanna Oleś - dzielili się swoimi wrażeniami i przekazywali cenne rady dla recytatorów.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom.