W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

REPERTUAR:

utwór (wiersz, tekst piosenki lub fragment prozy) na temat:

„Artyści i sztuka ujęci w słowach”

KATEGORIE WIEKOWE:

- szkoła podstawowa klasy 0-III

- szkoła podstawowa klasy IV-VII

- gimnazjum

- szkoła ponadgimnazjalna

TERMINY:

Poprawnie wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z tekstem recytowanego utworu należy składać do dnia 20 października 2017r. bezpośrednio w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów”, ul. Stawki 10, 00-178 Warszawa w godz. 9.00-16.00 lub faxem: (22) 635-82-85. Istnieje również możliwość przesłania zgłoszenia przez internet na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (karta zgłoszenia dostępna jest także na stronie www.mdk-muranow.waw)

27 października 2017r. (od godz. 16.00) na stronie internetowej MDK „Muranów” umieszczony zostanie dokładny harmonogram przesłuchań. Prosimy nauczycieli zgłaszających uczniów do konkursu o zapoznanie się z zawartymi w nim informacjami i przekazanie ich uczestnikom.

Przesłuchania odbędą się w sali widowiskowej MDK „Muranów”, ul. Stawki 10
w dniach 6 – 9 listopada 2017r.

Informacje o nagrodzonych wykonawcach dostępne będą na stronie internetowej Dzielnicy Śródmieście i Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” od 14 listopada 2017r.

24 listopada 2017r. (od godz.16.00) na stronie internetowej MDK „Muranów” zostanie zamieszczona informacja o laureatach konkursu recytatorskiego zaproszonych do udziału w widowisku poetyckim zaprezentowanym podczas gali
w Kinie „Muranów”.

30 listopada 2017r. odbędzie się spotkanie wybranych laureatów konkursów recytatorskiego i literackiego oraz wspólna próba w siedzibie MDK „Muranów”.

Uroczyste spotkanie wszystkich laureatów i zaproszonych gości, podczas którego nastąpi wręczenie dyplomów i statuetek, odbędzie się
8 grudnia 2017r. w Kinie „Muranów” o godzinie 11.00 przy ulicy Andersa 5. Gala rozpocznie się widowiskiem poetyckim
z udziałem laureatów wybranych zgodnie z potrzebami scenariusza imprezy finałowej.

Organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania działań konkursowych, a powstały materiał będzie wyłączną własnością organizatora

Nadesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.

WYMAGANIA KONKURSOWE

Uczestnik powinien:

- dokonać wyboru utworu o cenionej wartości literackiej,

- przygotować recytację jednego utworu,

- zostać wyłonionym w eliminacjach wewnętrznych do reprezentowania szkoły,

(jeden nauczyciel może zgłosić maksymalnie 5 uczniów z jednej klasy szkolnej).

KRYTERIA OCENY:

– dobór repertuaru;

– interpretacja utworu;

– kultura mowy;

– ogólny wyraz artystyczny.

KOORDYNATOR KONKURSU:

Pani Joanna Oleś

tel./fax 22 635-82-85, tel. centr. 22 635-01-40

strona: www.mdk-muranow.waw.pl email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Attachments:
Download this file (17KARTA RECYT.doc)Karta zgłoszenia[ ]14 kB