W dniach: 5-8 listopada 2018 r. odbędą się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego XIII edycji ŚFMT.
Dnia 2 listopada 2018 r. (piątek) placówka będzie nieczynna.
18 października ruszył nowy projekt edukacyjny dla dzieci pt. AKADEMIA MŁODEGO ARTYSTY". Szczegóły w zakładce "AKTUALNOŚCI"
GODZINY PRACY SEKRETARIATU: pn. 9-17; wt. 8-16; śr. 9-18; czw. 8-16, pt.

• Logo-FMT

TEMAT:

„Artyści i sztuka zaklęci w obrazach”

KATEGORIE WIEKOWE:

- szkoły podstawowe:

- klasy I – III

- klasy IV – VI

- gimnazja

- szkoły ponadgimnazjalne

TECHNIKA I FORMAT PRAC:

- technika dowolna: ołówek, węgiel (zabezpieczony fiksatywą), kredki, pastel (zabezpieczony fiksatywą), farby: akwarela, akryl, gwasz, tempera, olej, batik, techniki graficzne (bez grafiki komputerowej), kolaż (bez materiałów sypkich jak piasek czy ziarna), komiks (na jednej stronie)

- format prac: od A4 do B2

UWAGA!!! Proszę zadbać o właściwy transport prac! Prace zrolowane, złożone, pogniecione, jak również oprawione nie będą przyjmowane. Nie przyjmujemy prac trójwymiarowych.

TERMINY

Podpisane prace plastyczne wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia (nie przyklejoną do pracy) należy składać do dnia 25 października 2017 r. bezpośrednio w sekretariacie MDK „Muranów”.

ul. Stawki 10, 00-178 Warszawa w godzinach 9.00 – 16.00. Proszę sprawdzić w obecności sekretarki zgodność prac z listą zgłoszeń.

Wstępny przegląd prac powinien być dokonany w szkole. Informacje o konkursie i nagrodzonych autorach dostępne będą na stronach internetowych: Dzielnicy Śródmieście i Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów” od 13 listopada 2017 r.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród w postaci statuetek odbędzie się podczas uroczystego podsumowania tegorocznego „Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów” dnia 1 grudnia 2017 r. w siedzibie MDK „Muranów”, ul. Stawki 10 o godzinie 11.00.

WYMAGANIA KONKURSOWE:

uczestnik konkursu może zgłosić od 1 do 2 prac,

nie przyjmujemy prac zbiorowych,

każda praca na odwrocie musi zawierać czytelne dane: tytuł, imię i nazwisko autora, kategorię wiekową, typ oraz nazwę i adres szkoły (pieczątka), imię i nazwisko opiekuna/ nauczyciela,

załączona karta zgłoszeniowa powinna być wypełniona czytelnie drukowanymi literami,

uczestnik konkursu, a w przypadku uczestników niepełnoletnich ich rodzic, prawny opiekun, wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie, tj. udostępnianie w materiałach informacyjnych MDK „Muranów” prac nadesłanych na konkurs (w całości lub w fragmentach),w celach promowania działalności MDK „Muranów”,

zgłoszone prace przechodzą na własność organizatora. *

KRYTERIA OCENY PRAC KONKURSOWYCH:

zgodność z tematem,

interpretacja własna tematu,

walory artystyczne,

kompozycja,

warsztat pracy – swoboda posługiwania się wybranymi technikami.

UWAGA: Zgłoszenie pracy jest równoznaczne z akceptacją wszystkich warunków niniejszego regulaminu.

KOORDYNATOR KONKURSU:

Pani Olga Lubacz

tel./fax 22 635-82-85, tel. centr. 22 635-01-40

strona: www.mdk-muranow.waw.pl

KARTA ZGŁOSZENIA >>

*Organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania imprezy, a powstały materiał będzie wyłącznie własnością organizatora.

Attachments:
Download this file (17KARTA PLASTYKA.doc)Karta zgłoszenia[ ]13 kB