Zajęcia taneczne z Panią Klarą Dłużniewską - Białczyk w dniach: 27.11 - 01.12. 2020 r. są odwołane.
Warsztaty dla Rodziców - Jak pomóc dziecku w korzystaniu z Office 365 oraz Microsoft Teams w trakcie zdalnego nauczania - czyt. w aktualnościach.
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że MDK nie przeszedł na zdalny tryb nauczania i zajęcia w placówce odbywają się w trybie stacjonarnym.
Od 20 października wystartowały nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

KONKURS RECYTATORSKI ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2020/2021 - INFORMACJE DOT. ORGANIZACJI PREZENTACJI KONKURSOWYCH

Uwzględniając przepisy ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia

funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,

przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z dnia 23 października 2020 r., poz. 1870)

oraz ograniczenie w samodzielnym przemieszczaniu się małoletnich

do ukończenia 16 roku życia od poniedziałku do piątku w godz.8.00-16.00

informujemy, że przesłuchania uczniów zgłoszonych do Konkursu Recytatorskiego ŚFMT odbędą się w godzinach popołudniowych

aby umożliwić uczniom udział w konkursie i dotarcie do MDK-u samodzielnie lub pod opieką rodziców/opiekunów.

Jednocześnie zapewniamy przebieg konkursu zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Przesłuchania odbędą się bez udziału publiczności.

Odpowiadając na wyzwania spowodowane obecną sytuacją

i włączając się we wspieranie zdalnych działań szkół,

proponujemy udział w dodatkowej „zdalnej” kategorii w Konkursu Recytatorskiego ŚFMT.

Zachęcamy do aktywności w tej kategorii uczniów śródmiejskich szkół,

którzy nie zgłosili się do przesłuchań stacjonarnych lub z różnych względów nie będą mogli w nich uczestniczyć.

Nagrania recytacji na temat:

„Moje miejsce na Ziemi – Warszawa (człowiek wśród ludzi, przyrody i sztuki)”

prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 listopada 2020 r.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko recytującego oraz nazwę szkoły i klasę,

do której uczęszcza zgłoszony uczeń, a także tytuł i autora wybranego utworu literackiego.

Uczestnicy internetowych „uczniowskich spotkań z poezją” w ramach Konkursu Recytatorskiego ŚFMT będą rywalizować o wyróżnienia specjalne.*

Informacje o wyróżnionych w „zdalnej” formie konkursu pojawią się na stronie internetowej MDK „Muranów” dnia 7 grudnia 2020 r.

Na stronie MDK-u zamieścimy również wybrane nagrania laureatów.

*zgłoszenia do zdalnej kategorii konkursu recytatorskiego będą oceniane przez Jury jako kategoria dodatkowa
 i odrębna, realizowana poza kategoriami ujętymi w regulaminie XV edycji ŚFMT 2020/2021.
Organizator zastrzega sobie prawo ujęcia informacji o tej szczególnej kategorii konkursowej na dyplomach
oraz w materiałach informacyjnych.

Jednocześnie informujemy o odwołaniu wspólnej gali konkursu recytatorskiego i literackiego oraz widowiska z udziałem laureatów
 planowanym w dniu 4 grudnia 2020 r. w Kinie MURANÓW

•  Laureaci konkursu w kategoriach realizowanych stacjonarnie będą mogli odbierać nagrody i wyróżnienia indywidualnie w siedzibie MDK „Muranów”, począwszy od dnia 4 grudnia 2020 r.

• Laureaci konkursu w „kategorii zdalnej” będą mogli odbierać dyplomy w siedzibie MDK „Muranów” indywidualnie od 11 grudnia 2020 r.