W dniach: 4 - 10 maja 2021 r. zajęcia z Panem Leszkiem Fąfarą są odwołane.
DNIA 5 MAJA, GODZ.12.00 - START ZAPISÓW NA ZAJĘCIA W N. ROKU SZKOL. ETAP DLA CHCĄCYCH KONTYNUOWAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ OBECNIE.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
INFORMUJEMY, ŻE W MDK-U W DNIACH: 20.03 -18.04.2021 PRACUJEMY NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH.
DNIA 31 MARCA 2021 r. ZAMKNIĘTY ZOSTAŁ ETAP ZAPISÓW UCZESTNIKÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM PAMIĘCI CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że w MDK zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT

KONKURS RECYTATORSKI ŚRÓDMIEJSKIEGO FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW 2020/2021 - INFORMACJE DOT. ORGANIZACJI PREZENTACJI KONKURSOWYCH

Uwzględniając przepisy ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia

funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem,

przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z dnia 23 października 2020 r., poz. 1870)

oraz ograniczenie w samodzielnym przemieszczaniu się małoletnich

do ukończenia 16 roku życia od poniedziałku do piątku w godz.8.00-16.00

informujemy, że przesłuchania uczniów zgłoszonych do Konkursu Recytatorskiego ŚFMT odbędą się w godzinach popołudniowych

aby umożliwić uczniom udział w konkursie i dotarcie do MDK-u samodzielnie lub pod opieką rodziców/opiekunów.

Jednocześnie zapewniamy przebieg konkursu zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Przesłuchania odbędą się bez udziału publiczności.

Odpowiadając na wyzwania spowodowane obecną sytuacją

i włączając się we wspieranie zdalnych działań szkół,

proponujemy udział w dodatkowej „zdalnej” kategorii w Konkursu Recytatorskiego ŚFMT.

Zachęcamy do aktywności w tej kategorii uczniów śródmiejskich szkół,

którzy nie zgłosili się do przesłuchań stacjonarnych lub z różnych względów nie będą mogli w nich uczestniczyć.

Nagrania recytacji na temat:

„Moje miejsce na Ziemi – Warszawa (człowiek wśród ludzi, przyrody i sztuki)”

prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 listopada 2020 r.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko recytującego oraz nazwę szkoły i klasę,

do której uczęszcza zgłoszony uczeń, a także tytuł i autora wybranego utworu literackiego.

Uczestnicy internetowych „uczniowskich spotkań z poezją” w ramach Konkursu Recytatorskiego ŚFMT będą rywalizować o wyróżnienia specjalne.*

Informacje o wyróżnionych w „zdalnej” formie konkursu pojawią się na stronie internetowej MDK „Muranów” dnia 7 grudnia 2020 r.

Na stronie MDK-u zamieścimy również wybrane nagrania laureatów.

*zgłoszenia do zdalnej kategorii konkursu recytatorskiego będą oceniane przez Jury jako kategoria dodatkowa
 i odrębna, realizowana poza kategoriami ujętymi w regulaminie XV edycji ŚFMT 2020/2021.
Organizator zastrzega sobie prawo ujęcia informacji o tej szczególnej kategorii konkursowej na dyplomach
oraz w materiałach informacyjnych.

Jednocześnie informujemy o odwołaniu wspólnej gali konkursu recytatorskiego i literackiego oraz widowiska z udziałem laureatów
 planowanym w dniu 4 grudnia 2020 r. w Kinie MURANÓW

•  Laureaci konkursu w kategoriach realizowanych stacjonarnie będą mogli odbierać nagrody i wyróżnienia indywidualnie w siedzibie MDK „Muranów”, począwszy od dnia 4 grudnia 2020 r.

• Laureaci konkursu w „kategorii zdalnej” będą mogli odbierać dyplomy w siedzibie MDK „Muranów” indywidualnie od 11 grudnia 2020 r.