Zajęcia taneczne z Panią Klarą Dłużniewską - Białczyk w dniach: 27.11 - 01.12. 2020 r. są odwołane.
Warsztaty dla Rodziców - Jak pomóc dziecku w korzystaniu z Office 365 oraz Microsoft Teams w trakcie zdalnego nauczania - czyt. w aktualnościach.
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że MDK nie przeszedł na zdalny tryb nauczania i zajęcia w placówce odbywają się w trybie stacjonarnym.
Od 20 października wystartowały nowe zajęcia humanistyczno-polonistyczne. Szczegóły w zakładce: ZAJĘCIA/ZAJĘCIA POPOŁUDNIOWE/ZAJĘCIA HUMANISTYCZNE.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT
WAŻNA INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW DOT. WYPŁAT Z FUNDUSZU SOCJALNEGO (ZAKŁADKA: MDK/DOKUMENTY)

Zapraszamy do zapoznania się wynikami konkursu recytatorskiego organizowanego w ramach XV edycji Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2020/2021 pod hasłem "Uwierz w siebie i pokaż, co potrafisz" (protokół w załączeniu). Serdecznie gratulujemy Laureatom i ich Opiekunom Artystycznym. Po odbiór nagród i wyróżnień zapraszamy do naszej placówki przy ul. Stawki 10, począwszy od dnia 30 listopada 2020 r. (od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00). Inne ważne informacje dotyczące konkursu znajdziecie w drugim załączonym pliku pt. "WAŻNE INFORMACJE - WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO".