Zajęcia taneczne z Panią Klarą Dłużniewską - Białczyk są odwołane do dnia 24 kwietnia 2021 r.
DNIA 5 MAJA, GODZ.12.00 - START ZAPISÓW NA ZAJĘCIA W N. ROKU SZKOL. ETAP DLA CHCĄCYCH KONTYNUOWAĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ OBECNIE.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
INFORMUJEMY, ŻE W MDK-U W DNIACH: 20.03 -18.04.2021 PRACUJEMY NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH.
DNIA 31 MARCA 2021 r. ZAMKNIĘTY ZOSTAŁ ETAP ZAPISÓW UCZESTNIKÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM PAMIĘCI CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego i plastycznego, organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 zamieszczone są w zakładce: ŚFMT
Informujemy, że w MDK zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
Prowadzimy zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2020/21.
REGULAMIN KONKURSU TEATRALNEGO XV EDYCJI ŚFMT 2020/2021 ZAMIESZCZONY JEST W ZAKŁADCE: ŚFMT

To już XV edycja Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów - z tej okazji publikujemy film dokumentujący finały konkursu recytatorskiego i literackiego z piętnastolecia. Jest co wspominać.