ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA OD 1 WRZEŚNIA. ZAJECIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM ZAJĘĆ POPOŁUDNIOWYCH.
ZAPRASZAMY LAUREATÓW KONKURSU "WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ" PO ODBIÓR NAGRÓD I DYPLOMÓW.
Informacje dot. Scentralizowanego Funduszu Socjalnego zamieszczone są w zakładce: MDK/DOKUMENTY
ROK 2021 OGŁOSZONY ROKIEM CYPRIANA KAMILA NORWIDA
Wyniki konkursów: recytatorskiego, literackiego, plastycznego i teatralnego - organizowanych w ramach ŚFMT 2020/2021 - zamieszczone są w zakładce: ŚFM
Deklaracja dostępności serwisu MDK Muranów w Warszawie zamieszczona jest w zakładkach: AKTUALNOŚCI, MDK/DOKUMENTY i WSPÓŁPRACA oraz na stronie BIP.
AKTUALNA PROCEDURA WEWNĘTRZNA ORGANIZACJI PRACY W MDK W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ZAKAŻENIOM KORONAWIRUSEM (w zakł.:RADA RODZICÓW i MDK/DOKUMENTY).
Od dnia 25 sierpnia 2021 r. będziemy prowadzić zapisy telefoniczne na zajęcia warsztatowe dla grup szkolnych w roku 2021/22.
ADRES NA STRONĘ LOGOWANIA DLA KANDYDATÓW NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2021/22: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/
CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I PEDAGOGÓW: 800 800 605

nauczyciel prowadzący: Paweł Batura

nowe zajęcia

• OBRAZ I CZAS - ANIMACJA, MONTAŻ I KOMPOZYCJA - DZIECI OD 9 DO 12 LAT - poniedziałki, w godz. 15.00-16.35 (gr. 11)

Eksperymenty z animacją i montażem, kompozycją i wyobraźnią przestrzenną, które łączą prace plastyczne z technikami multimedialnymi. Dzieci poznają tajniki organizacji planu, kadrowania i animacji. Dobiorą podkład muzyczny do charakteru planu, tematyki i rytmu animacji. Nauczą się cierpliwości, współpracy i sprawnego gospodarowania czasem. Wezmą też udział w konkursach tematycznych.

nauczyciel prowadzący: Joanna Oleś

nowe zajęcia

• AKADEMIA MŁODYCH FILMOWCÓW - DZIECI OD 8 DO 15 LAT - czwartki, w godz. 15.00-16.35 (gr. 26)

Podstawy edukacji filmowej połączonej z własną aktywnością twórczą „po obu stronach kamery”. Podczas zajęć realizowane będą elementarne zadania aktorskie, improwizacje i etiudy w grupach, interpretacja tekstu, praca z głosem przed mikrofonem, a także podstawy sztuki operatorskiej. Uczestnicy w praktyce poznają etapy pracy nad filmem oraz różne zadania wielu członków ekipy filmowej. Film fabularny, animacja, reportaż, „teatr telewizji”, sonda, video-art, teledysk, reklama, vlog…  Możliwości jest wiele.