Tegoroczny finał konkursu Wydajemy Własną Książkę miała szczególną oprawę dzięki uprzejmości Ogrodu Botanicznego PAN w Powsinie, który użyczył Laureatom oraz Ich Towarzyszom swojego pięknego terenu. W ten sposób 31 edycja konkursu wpisała się pięknie w jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia Ogrodu a jeśli ktoś woli; jubileusz Ogrodu wpisał się pięknie w tradycję konkursu. Prace laureatów można podziwiać do końca czerwca w Galerii „4 Okna” znajdującej się na parterze Młodzieżowego Domu Kultury „Muranów”. Serdecznie dziękujemy uczestnikom i naszym stałym warszawskim partnerom konkursu: Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej i Wolskiemu Centrum Kultury, a dodatkowo Ogrodowi Botanicznemu PAN w Powsinie za gościnę.
Zapraszamy do udziału w następnej edycji naszej konkursowej przygody!

Koordynator konkursu Marcin Kiełbus